Oferta

Studio Fryzjerskie Renata Samek - oferujemy usługi na najwyższym poziomie.
Każda wizyta rozpoczyna się od indywidualnej konsultacji ze stylistą. Dobór fryzury ma na celu przede wszystkim podkreślenie urody oraz odzwierciedlenie unikatowej osobowości naszych klientów.
Współpraca z wiodącymi producentami profesjonalnych kosmetyków do włosów gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Efekty naszej pracy wyglądają naturalnie i wyjątkowo. Dokładamy wszelkich starań by włosy po zabiegach były sprężyste, miękkie i pełne blasku.

Strzyżenie Rzeszów

Strzyżenie w naszym Studio fryzjerskim zaczynamy od konsultacji, która nada przebieg całemu procesowi. To ona jest właściwym momentem, by podzielić się z fryzjerem swoją wizją. Konsultacja pozwala nam poznać Twoją koncepcję. Dzięki niej możemy ją ubrać w czyny. Opowiemy Ci o obecnych trendach i doradzimy, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Strzyżenie to także okazja, by poznać stan zdrowia skóry oraz włosów.Nasi fryzjerzy opowiedzą o stosowanych przez nas produktach, a także doradzą odpowiednią domową pielęgnację. Zależy nam, by strzyżenie przez naszych fryzjerów było przyjemnością, która zapewnia długotrwałą satysfakcję.
Oferujemy strzyżenie zarówno dla dzieci (10 - 15 lat), jak i dorosłych. Dla kobiet oraz dla mężczyzn. Zapraszamy na bezpłatną konsultację na wrocławskie Krzyki.

Koloryzacja

Koloryzacja włosów, zwana również farbowaniem, jest usługą bardzo odpowiedzialną. Aby zachować włosy zdrowe oraz odżywione, należy uważać co, kiedy i jak się na nie nakłada. Ma to istotny wpływ na ich szeroko pojętą kondycję. Farbowanie to zabieg ingerujący w strukturę włosów, więc zbyt intensywne chemicznie środki mogą im zaszkodzić. Szczególnie jeśli skóra głowy jest wrażliwa. Swego rodzaju testem jest odczucie podczas nakładania farby. Pieczenie może oznaczać, że stosowane preparaty w sposób niepożądany wpływają na strukturę włosów, a także na skórę głowy. Osłabione strukturalnie włosy to z kolei szereg innych potencjalnych zagrożeń, takich jak ich wypadanie, przetłuszczanie się, czy łupież.Odpowiedzialna koloryzacja, dopasowana indywidualnie do włosów klienta oraz jego oczekiwań, nie tylko nadaje włosom blask, lecz także dodatkowo je odżywia.

Kuracja

Wiele czynników ma wpływ na włosy: jedzenie, aktywność, stres i wiele innych. Każdy z nas ma też inne predyspozycje naturalne. By stanąć naprzeciw różnym okolicznościom, można umówić się w naszym salonie fryzjerskim na kurację dla włosów oraz skóry głowy. Działają one skutecznie, a efekty są szybko zauważalne i odczuwalne.Zniszczone włosy, wysuszone, przetłuszczające się, wypadające, łupież - to tylko kilka problemów, z którymi nasi fryzjerzy spotykają się na co dzień. Niektóre z nich można wyeliminować poprzez dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji oraz systematyczne ich stosowanie. Jednak poważniejsze stany wymagają od nas większego zaangażowania albo odpowiedniej kuracji.

Upięcia, czesanie

Jedną z podstawowych zasad naszych fryzjerów jest stałe powiększanie wachlarza umiejętności. Dotyczy to także upięć, a w tym upięć ślubnych. Zamiast powielanych szablonów spotkasz się u nas z indywidualnym traktowaniem włosów. Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje samopoczucie. To pewność siebie buduje oczekiwany wizerunek. Dbając o każdy szczegół, układając każdy włos, nasi fryzjerzy dołożą wszelkich starań, by przygotowane upięcie było wyjątkowe, piękne oraz trwałe. Przed Tobą ślub? Stworzona przez nas niepowtarzalna fryzura ślubna pozwoli Ci czuć się pięknie i komfortowo przez całą noc. Dobierzemy formę upięcia, wzory oraz dodatki, które szlachetnie urozmaicą blask Twoich włosów. Może marzysz o ozdobach ze szkła artystycznego? Umów się na konsultację i podziel się swoim marzeniem, a my je z chęcią z Tobą zrealizujemy!Wychodząc od nas wiesz, że wyglądasz olśniewająco.